+420 602 155 342 info@kovopat.cz

Oplocení „PUCLE“

Plotový systém „PUCLE“, vyvinutý pracovníky firmy KOVOPAT, je dobrou alternativou při stavbě různých druhů oplocení. Níže uvádíme tři hlavní přednosti:

Z

velká variabilita (je možné z něj sestavit plaňkové i pletivové oplocení, tak ho napasovat mezi stávající sloupky původních oplocení)

Z
jednoduchá montáž (všechny díly systému se navzájem doplňují a montáž oplocení je rychlá a nevyžaduje nutně velkou řemeslnou praxi)
Z

velká životnost (systém je vyroben ze žárově zinkovaného materiálu, není tedy nutná žádná povrchová úprava jednotlivých dílů)

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS I PENÍZE !!!

Plotové rygle PUCLE-R

Plotové rygle PUCLE-R od firmy KOVOPAT mají značné přednosti oproti klasickým dřevěným nosníkům plotových polí.
Z

vyznačují se vysokou životností (jsou vyrobené ze žárově zinkovaného plechu, tím pádem nepodléhají korozi ani jiným povětrnostním podmínkám)

Z

jejich rozměr je variabilní (díky tomu, že jsou sestaveny ze dvou výsuvných dílů, se dají snadno montovat mezi stávající sloupky, aniž by se musely jakýmkoliv způsobem zařezávat nebo nastavovat)

Z

montáž plotovek je díky samořezným šroubům jednoduchá a rychlá

Z

v kombinaci se sloupky PUCLE-S tvoří plotovou sestavu, k jejíž instalaci a montáži postačí imbusový klíč č. 5, metr a vodováha

Z

není třeba je natírat ani jinak povrchově upravovat

Plotové sloupky PUCLE-S

Plotové sloupky PUCLE-S jsou žárově zinkované profily určené pro stavby oplocení domů, průmyslových a ostatních objektů soukromé a státní sféry. Níže uvádíme jejich hlavní výhody:

Z

velká variabilita použití (v kombinaci s ostatními prvky plotového systému PUCLE je možné instalovat, jak pletivové, tak plaňkové oplocení)

Z

snadná montáž (systém je navržen tak, aby k montáži oplocení postačil imbusový klíč č.5, metr a vodováha)

Z

vysoká životnost (sloupky jsou žárově zinkované a  díky otevřeným profilům v nich nekondenzuje vlhkost. Tím nedochází k vnitřní korozi a sloupek neodehnívá u své paty, jak to bývá ve většině případů)

Z

minimální údržba (sloupky není třeba natírat, ani jinak povrchově upravovat)

Napište nám

Contact Form Demo

Poštovní adresa

Lubor Vopat - KOVOPAT
Bukovany 99/2
262 72 Březnice
odkaz na mapu

Fakturační adresa

Lubor Vopat - KOVOPAT
Sedlečko 1
262 72 Březnice
odkaz na mapu