+420 602 155 342 info@kovopat.cz

Vrata, brány

„Levná vrata od Vopata“

Ano, to je náš slogan, kterým se ovšem nesnažíme obelhávat nové zákazníky s nabídkou levných konstrukcí s tenkými profily atd…
Pouze nabízíme další alternativu těm, kteří si nemohou dovolit investovat do nových vrat, a to vjezdových nebo garážových, větší částky finančních prostředků.

Ať už z důvodu předcházejících investic do svého domu, či momentální složitější finanční situace, přesto nová vrata, či vjezdovou bránu a vrátka potřebují.
Nabízíme tedy následující varianty:

Garážová vrata

9
Rozměřím si sám stavební otvor, a na základě mých údajů mi ve firmě KOVOPAT vyrobí rám s křídly, případně se dveřmi a zámkem na vložku FAB.
Vše si odvezu, povrchově upravím, osadím palubkami, či jiným materiálem a namontuji.
(nejlevnější varianta tedy dle sloganu „Levná vrata od Vopata“).
9

Nechám si rozměřit stavební otvor, vyrobit rám a křídla vrat dle varianty „a“. Natřít základní barvou a dovézt na místo instalace. Vrata si namontuji a dokončím.
(druhá nejlevnější varianta)

Další varianty již nepatří k těm nejlevnějším, protože zahrnují konečné povrchové úpravy, osazení vratových výplní a montáže vrat viz „zakázková kovovýroba“.

Křídlové brány

9
Zhodnotím a proměřím kvalitu sloupků bran (průměr a tloušťku profilů, jejich vzájemnou kolmost a pevnost v podloží).
Rozměřím mezeru mezi sloupky brány a vrátek.
Tyto údaje zašlu do firmy KOVOPAT, kde mi na jejich základě vyrobí rámy brány a vrátek s osazením na zástrče, zámky visací, či vložky FAB.
Vyrobená křídla případně vrátka si odvezu, namontuji, povrchově upravím a osadím výplněmi.
(nejlevnější varianta ad. Slogan „Levná vrata od Vopata“).
9

Celkové rozměření a zhodnocení nechám na pracovníkovi firmy KOVOPAT. Bránu a vrátka včetně povrchové úpravy si nechám následně vyrobit a dopravit na místo. Montáž a osazení výplní si zajistím sám.
(druhá nejlevnější varianta)

Jako v případě garážových vrat, jsou další verze dodávek určené zákazníkům, kteří nemají čas se žádným způsobem spolupodílet na realizaci dodávek a mohou si zaplatit komplexní službu a dodávku daných výrobků viz „zakázková kovovýroba“.

Napište nám

Poštovní adresa

Lubor Vopat - KOVOPAT
Bukovany 99/2
262 72 Březnice
odkaz na mapu

Fakturační adresa

Lubor Vopat - KOVOPAT
Sedlečko 1
262 72 Březnice
odkaz na mapu